geri

Helal Gıda ve Sağlıklı Yaşam Panelinin 3.’sü Düzenlendi

Avatar
Halal Life Medicine kategori Genel Yorum yap
Helal Gıda ve Sağlıklı Yaşam Panelinin 3.’sü Düzenlendi

Birincisi Sakarya’da, ikincisi ise Kocaelinde düzenlenen Helal Gıda ve Sağlıklı Yaşam Panelinin 3.’sü Bülent Ecevit Üniversitesinde, Medeniyet ve Değerler Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlendi.

Hicri 21 Cemâziyel-Ahir 1439 miladi 9 Mart 2018Cuma günü Sezai Karakoç Kültür Merkezinde düzenlenen Panelde Akademik Başkanımız Hayrullah Yazar hocamız da Konuşmacı olarak yer aldı.

Oturum başkanlığını BEÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Ali Arslan’ın üstlendiği panelde konuşmacı olarak; Akademik Başkanımız Hayrullah Yazar ‘Halal Life Medicine’, Doç. Dr. Ertuğrul Güçlü ‘Temiz Beslenmeden Ne Anlıyoruz? (Gıda ve Hijyen)’ İlahiyatçı yazar İrfan Aydemir ‘Kur’an Işığında Beslenmenin İnsan Davranışlarına Etkisi’, ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Genel Başkan Müşaviri Doğan Yazar ‘Dünyada ve Ülkemizde Helal Belgelendirme’ konulu sunumlar yaptılar.

Panele, BEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar, BEÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yılmaz Yıldırım, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: http://w3.beun.edu.tr/haberler/2991/universitemizde-helal-gida-ve-saglikli-yasam-paneli-duzenlendi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Helal Akreditasyon Kurumu (HAK) Merkez Olacak
Önceki makale Helal Akreditasyon Kurumu (HAK) Merkez Olacak
Yorum yap

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Bakanlar Kurulunda Helal Akreditasyon Kurumu (HAK) Kuruluş Kanun Taslağı’na ilişkin sunum…

Helal Yaşam Tıbbı/Halal Life Medicine Nedir?
Sonraki makale Helal Yaşam Tıbbı/Halal Life Medicine Nedir?
Yorum yap

Yeni bir tanımlama; Halal Life Medicine/Helal Yaşam Tıbbı:  Amacımız, ilk defa tarafımızdan tanımlanan ve patenti…