geri

Halal Life Medicine Konferansı

Avatar
Halal Life Medicine kategori Genel Yorum yap
Halal Life Medicine Konferansı

Helal ve Sağlıklı Yaşam Öğrenci Topluluğu olarak, SAÜ Tıp Fakültesi Dönem 3 dersliğinde sizler için harika bir etkinlik düzenledik.
Etkinliğe Dönem 1, 2 , 3 ve Temel Tıp’tan hocalarımız tefriş ettiler. Topluluk akademik başkanımız Dr. Hayrullah Yazar Hocamız tarafından verilen konferansta büyük beğeni topladı. Konferansta “Halal Life Medicine” konusu anlatıldı. Dr. Yazar konuşmasında; Lifestyle Medicine ve Halal Life Medicine hakkında karşılaştırmalı bilgiler sundu. Ayrıca Dr. Hayrullah Yazar, Helâl Yaşam Tıbbına somut örnekleri, son bilimsel-akademik çalışmalardan özet makaleler şeklinde verdi.
Özellikle öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, tıp öğrencilerine, yaşam tarzının kronik hastalıklar ile olan ilişkisini anlamada yeni bir bakış açısı sundu. Büyük beğeni toplayan konferans bittiğinde öğrenci ve hocalarımız kendilerini alkışlamaktan geri tutamadılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Helal Yaşam Tıbbı/Halal Life Medicine Nedir?
Önceki makale Helal Yaşam Tıbbı/Halal Life Medicine Nedir?
Yorum yap

Yeni bir tanımlama; Halal Life Medicine/Helal Yaşam Tıbbı:  Amacımız, ilk defa tarafımızdan tanımlanan ve patenti…

Halal Life Medicine Ders Notları
Sonraki makale Halal Life Medicine Ders Notları
Yorum yap

Halal Life Medicine ders notlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Halal Life Medicine Nedir?İndir Halal Life Medicine Beslenmeİndir…